Společnost vznikla v roce 2008, jako nástupnická společnost firmy Graditex spol. s r.o., jejíž kořeny sahají až do roku 1990. Společnost RScom-CZ s.r.o. je zaměřena na komunikační techniku (vysílačky) zejména značek Motorola, Kirisun a Etech a nabízí nejmodernější profesionální technologie komunikace v digitálním systému DMR a DPMR. V současné době je výhradní zástupce firem Kirisun a Etech pro Českou republiku a Slovensko. 

    Společnost RScom-CZ s.r.o.  provozuje na stránkách www.shop.rscom.cz i internetový prodej radiokomunikační a kamerové techniky pro běžné zákazníky, který je navíc podpořen firemní prodejnou, kde si zákazník může prohlédnout nebo zakoupit převážnou část nabízeného sortimentu. Prodej veškerého zboží společnost zároveň nabízí skrze síť obchodních partnerů. Zázemím společnosti je i moderní servisní a montážní středisko.

 

   Veškerá naše činnost je přímo, nebo blízce spojená s prodejem specializované elektroniky a komunikací. Snažíme se uplatnit naše vzdělání, znalosti a získané zkušenosti a proto se necítíme v tomto oboru pouze jako prodejci. Nabízíme především produkty, které vyžadují určitý stupeň profesionálního přístupu k zákazníkovi. Není naším smyslem prodávat pouze zboží bez další podpory. Naše činnost se zaměřuje především na konkrétního zákazníka, jeho požadavky a potřeby. Proto nedílnou součásti naší firmy kromě obchodu je i středisko montáže a servisu.

   Naše zkušenosti sahají do období před více než 20ti lety, kdy se na našem trhu prodávali radiostanice Tesla. Od té doby jsme urazili kus cesty a za námi jsou stovky spokojených zákazníků, a to od těch nejmenších, až po velké společnosti, kde jsme dodávali kompletní radiové sítě, nebo montovali zabezpečovací, nebo kamerové systémy. Po celou dobu naší činnosti se snažíme přinášet našim zákazníkům nejnovější technologie

 

      Naše společnost montuje veškeré zařízení, které nabízí. Ať už to jsou radiové sítě, kde nabízíme kompletní realizaci od návrhu, vyřízení povolení (jeli potřeba), vlastní montáže a nastavení dle požadavků zákazníka. Máme dlouholeté zkušenosti jak s montáží základnových i retranslačních radiostanic, tak i s realizací montáží do vozidel.  Ne jinak je tomu i u kamerových a zabezpečovacích systémů.

     V dnešní době je velký výběr jak kamerových, tak elektronicky zabezpečovacích systémů (CCTV, EZS). V naší nabídce máme rozsáhlý sortiment výrobků (CCTV, EZS), proto jsme schopni připravit jednoduchá řešení s možností následného rozšíření nebo komplexního řešení na míru Vašim potřebám. Následně provedeme  montáž a poskytneme servis na dodané kamerové systémy či elektronicky zabezpečovací systémy, včetně odborného zaškolení obsluhy. V tomto, dnes nejvíce se rozvíjejícím odvětví bezpečnostních systémů jsme připraveni Vám nabídnout kompletní systémy nejvyšší kvality od jednoho výrobce (vzájemná kompatibilita je zaručena již při výrobě), nebo složené od různých výrobců s důrazem na vysokou kvalitu při zachování rozumné ceny. Jsme profesionální montážní firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti (CCTV, EZS). Nabízíme řešení pro velké podniky a instituce, obchodní řetězce, průmyslové areály, domy, byty, chaty, provozovny.

 

     Na všechny prodávané produkty poskytujeme standardně záruku 24 měsíců. I po této době zajišťujeme pozáruční servis a prodej náhradních dílů. Je v našem vlastním zájmu nabízet a prodávat pouze kvalitní výrobky s nízkou poruchovostí. Proto se snažíme podle statistiky oprav eliminovat a nenabízet produkty s vysokým výskytem oprav. Nechceme si kazit vlastní jméno prodejem špatných produktů a rovněž přidělávat starosti Vám i nám s reklamacemi.

     Naše servisní středisko se snaží o co možná nejvyšší kvalitu své práce. V některých případech se proto neopravujeme konkrétní chyby na součástkách, ale měníme celé díly za nové. Je to výhodnější jak z pohledu kvality, tak i finančně. Vždy dáváme dopředu zákazníkovi vědět, kolik bude případná oprava stát a on se sám rozhodne, zda opravu bude chtít či nikoliv. Je třeba ovšem brát na zřetel i to, že některé opravy se z důvodu nízkých pořizovacích cen nevyplatí. V takovém to případu neúčtujeme žádné náklady.

 

      Naše obchodní oddělení se snaží ještě před vlastním prodejem zboží, najít co možná nejlepší řešení za přijatelnou cenu. Mnohdy se setkáváme s požadavky, které jsou podle našich zkušeností zbytečné, nebo v budoucnu nebudou využívány. Rovněž při výběru typů, například radiostanic má zákazník někdy jiné požadavky, než je vhodné pro jeho účely používat. Proto je výhodné se před nákupem u nás informovat a my Vám nabídneme řešení vašich potřeb. Vy se pak můžete rozhodnout, zda je naše řešení pro vás výhodné. Nejinak je tomu při pořizování kamerového, nebo zabezpečovacího systému. Máme dostatek zkušeností, abychom Vám poradili s jeho výběrem a konfigurací. 

      Prodejem produktů pro nás zájem o zákazníka nekončí.  Naše oddělení Vám pomůže i s legislativní agendou, pokud například provoz radiové sítě vyžaduje určitá povolení od CTU.cz, nebo kamerový systém přihlášení na úřad UOOU.cz . Snažíme se, aby naše systémy sloužili zákazníkům a ne naopak. Proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám na vaše dotazy odpovíme a nabídneme Vám řešení, které bude pro Vás výhodné jak finančně, tak i funkčně. Vždy nám jde o to, aby zákazník byl co možná nejspokojenější s výrobky, které od nás zakoupí.

Zastupujeme tyto výrobce

Většinu produktů si můžete prohlédnout i zakoupit v našem internetovém prodeji na stránkách www.shop.rscom.cz